Co byście chcieli zobaczyć na forum?
Cześć, tworzę taki temat do dyskusji, aby każdy mógł bez rozwijania swojego pomysłu rzucić sugestię co by chciał, żeby na forum było lub co według niego jest zbędne.
Na większość sugestii postaramy się odpowiedzieć, czy mamy to zaplanowane, czy po prostu to zrobimy.

Pozdrawiam Uśmiech
polubień
Nie podobają mi się kolory shoutbox'a, chciałbym, aby zostały zmienione Uśmiech
polubień
Mieliśmy się już wcześniej tym zająć - zrobione i dopasowane pod styl, dziękujemy za sugestię.
polubień
Proponuje edytować widok polubień naszego posta. Niesmacznie wygląda ten układ, a przy większej ilości polubień, nie chcę nawet myśleć co bym zobaczył  :v

Spoiler Pokaż
[Obrazek: xNMdcYg.png]
polubień
[Obrazek: tumblr_o0388dSzCO1v3nqkto1_500.gif]
@Conrad
Zmienimy to jeszcze w tym tygodniu.

/edit

Zrobione Uśmiech
polubień
Przy regulaminach jako autor wyświetla się pusty profil. Dopiero po wejściu w wątek pojawia się autor. Mnie osobiście lekko to denerwuje Język Jeszcze tu zauważyłem że ThreadStarter nie jest spolszczony.
polubień
Spoiler Pokaż
[Obrazek: 1482475357665.gif]
* 3par after seeing his grades

piszcie kiedy chcecie, o czym chcecie, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć
Przy kliknięciu tematu z ostatniej aktywności powinniśmy być kierowani do ostatniego, a nie pierwszego postu. @Dawid @Atacama
polubień
Spoiler Pokaż
[Obrazek: 1482475357665.gif]
* 3par after seeing his grades

piszcie kiedy chcecie, o czym chcecie, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć
(13 Sty 2017, 21:05)3par napisał(a): Przy kliknięciu tematu z ostatniej aktywności powinniśmy być kierowani do ostatniego, a nie pierwszego postu. @Dawid @Atacama

Done Uśmiech
polubień
[Obrazek: lwKyGew.gif]
Wyróżnienia i nagrody za konkursy są bardzo słabe.
Przydał by się też jakiś skrypt na konkursy, coś podobnego jak było na graffice ;-)
polubień

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości