Czyparowe próby w Fotoszopie i Illustrejtorze.
Spoiler Pokaż
[Obrazek: IYokXif.png]
Spoiler Pokaż
[Obrazek: 5BSTKKn.png]
Spoiler Pokaż
[Obrazek: J3QyBir.png]
Spoiler Pokaż
[Obrazek: ki5MiBH.png]
To by na razie było na tyle. Co jakiś czas będę wrzucał nowe grafiki (jak szkoła pozwoli).
polubień
Spoiler Pokaż
[Obrazek: 1482475357665.gif]
* 3par after seeing his grades

piszcie kiedy chcecie, o czym chcecie, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć
1. Praca pobaw się krzywymi, wtopieniem lekkim, bo aktualnie to wygląda jakbyś tylko powklejał wszystko i zostawił bez obróbki.
2,3,4. Chyba oglądałeś tutoriale swerve designs racja?, http://prntscr.com/ddpw8q tutaj lekko musisz poprawić bo nie dochodzi do końca koła tylko jest przed (nie wiem jak to wytłumaczyć), reszta wydaje mi się wporządku choć nie wiem czy to http://prntscr.com/ddpwrp było planowane ;ppp
polubień
Bardziej starałem się wzorować na pracy Niny Geometrievy i Kurzgesagcie, ale Swerve Designs chętnie zobaczę. Dzięki za wskazanie kilku nieprawidłowości, postaram się je naprawić. Uśmiech
polubień
Spoiler Pokaż

piszcie kiedy chcecie, o czym chcecie, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć
(30 Lis 2016, 20:08)3par napisał(a): Bardziej starałem się wzorować na pracy Niny Geometrievy i Kurzgesagcie, ale Swerve Designs chętnie zobaczę. Dzięki za wskazanie kilku nieprawidłowości, postaram się je naprawić. Uśmiech

Co ty opowiadasz jak druga praca jest dokładnie z jego poradnika? Uśmiech

Ogólnie no 3 prace są bardzo podobne i nie przedstawiają nic szczególnego, a ostatnia wygląda jak miniaturka właśnie tego Swerve, więc przypuszczam, że się na tym trochę próbowałeś wzorować. Co do pierwszej pracy to widzę zajawkę na vaporwave czy jakiś seapunk, w każdym razie to nie jest też nic szczególnego, jest nawet specjalna aplikacja, która w bardzo podobny sposób pozwala przerabiać zdjęcia, a może nawet ma lepiej wycięte obrazki. W sumie tyle ode mnie, czekam na więcej Uśmiech
polubień
[Obrazek: tumblr_n76k8ra9ix1r5rnoxo1_500-5528e91f89109.gif]
[Obrazek: kY7zRHF.jpg]
polubień
Spoiler Pokaż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości