ON
po dłuższej przerwie z ps XD
Spoiler Pokaż
[Obrazek: 4tTUUf1.jpg]

Tunel
Spoiler Pokaż
[Obrazek: wf410.jpg]
polubień
Podoba mi się Mruga Ciekawa kolorystyka. Fajnie zastosowałeś zblurowany pył.
Jedynie zastanawia mnie ta kula nad jego głową. To jest lampa w tunelu, czy bohater doznaje właśnie olśnienia xD ?
Niepotrzebnie też znajduje się jakby 'cień' za postacią. Jeżeli źródło światła jest z tyłu, to kontury postaci powinny być rozświetlone.

/ok, czyli to lampa w tunelu  ;D
polubień
[Obrazek: lwKyGew.gif]
Według mnie lepiej by się prezentowało gdyby postać była mniejsza i oddalona, a użyte zdjęcia miałyby lepsza jakość. Ogólnie fajna koncept, ale miejscowo wygląda to naprawdę źle, chociażby białe elementy na butach w ciemności. Kolorystycznie jest zbyt monotonnie tak jakby jeden kolor był narzucony na całą prace, brakuje w tym lepszych kolorów. Czekam na kolejne Uśmiech
polubień
[Obrazek: tumblr_n76k8ra9ix1r5rnoxo1_500-5528e91f89109.gif]
Spoiler Pokaż
[Obrazek: GmIx5k9.jpg]

Spoiler Pokaż
[Obrazek: 9f9ebe1e07db26d4438381df66d97f80.jpg]
polubień
o żeś jasiek poleciał, ty się tak dobrze zapowiadałeś kiedyś Smutek

Co tu oceniać, podstawowe błędy które sam widzisz, poza tym strasznie słabej jakości zdjęcie co psuje efekt jeszcze bardziej. Niezbyt
polubień
(12 Gru 2016, 21:02)Δvy napisał(a): o żeś  jasiek poleciał, ty się tak dobrze zapowiadałeś kiedyś Smutek

Co tu oceniać, podstawowe błędy które sam widzisz, poza tym strasznie słabej jakości zdjęcie co psuje efekt jeszcze bardziej. Niezbyt

Jasiu dopiero się rozkręca  ;D

Ostatnia praca jest wg. mnie ok. Fajna kolorystyka i kompozycja (jeżeli przymknąć oczy).
 Ale fakt faktem, zdjęcia trochę słabej jakości. Warto zadbać o dobrą rozdzielczość w pierwszej kolejności, bo żadna ilość stocków, filtrów czy GM'ek nie zakryje pikselozy  Buziak
polubień
[Obrazek: lwKyGew.gif]
(12 Gru 2016, 21:02)Δvy napisał(a): o żeś jasiek poleciał, ty się tak dobrze zapowiadałeś kiedyś Smutek

haha ostatnio nic nie robiłem w ps więc teraz to się tak w sumie bawię i dodaję wszystko co zrobiłem, widzę mniej więcej co robię źle... ale pozostawiam to waszej ocenie Mruga
polubień
W tym pierwszym zdjęciu ten gostek za bardzo się odróżnia i po prostu nie pasuje, ten tunel jest ładny.
polubień
Najbardziej odstaje lewa strona głowy tej pani(znaczy jej prawa strona a nasza lewa), reszta nie jest źle jak chodzi o wtopienie.
Ten czar to taki miszmasz, nie wiem skąd to się wzięło i czemu ma służyć, czekam na więcej Uśmiech
polubień
http://i.imgur.com/GmIx5k9.jpg
Musisz zdecydowanie popracować nad jakością i kompozycją w swoich pracach. Przede wszystkim nie rób wszystkiego takiego wielkiego, pusta przestrzeń właściwie w pracach tego typu cieszy oko. Najbardziej liczy się oryginalność i przedstawienie pomysłu w ładnym opakowaniu, nie ma sensu wrzucać ogromnej postaci na całość, gdzie jakieś tekstury/efekty wychodzą poza obraz. W ogóle proponuję ci zacząć używać materiałów lepszej jakości, bo widzę, że już stock był w takim ohydnym stanie. Nie wiem skąd pobierasz obrazy, ale poleciłbym Ci do tworzenia prac używania stron z darmowymi stockami albo coś w stylu DeviantArta, gdzie masz dział resources i możesz używasz wszystkiego co się tam znajduje do kreacji swoich pomysłów.

Chyba nie ma zbyt dużo poradników o takich rzeczach jak kompozycja, gra świateł/cieni w pracach i w ogóle, ale jak wpiszesz w internet to może uda ci się coś znaleźć. Niby najlepiej jest się uczyć samemu, żeby kształtować swój jakiś styl, ale no myślę, że powinieneś trochę poczytać, może podłapiesz coś fajnego. W każdym razie rób dalej pracki i się nie poddawaj, czekam na więcej.

Uśmiech Uśmiech Uśmiech
polubień
[Obrazek: tumblr_n76k8ra9ix1r5rnoxo1_500-5528e91f89109.gif]

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości