Δvy ui/ux/web
#1
Oh dopiero zaczynam w tej dziedzinie.
Zacznijmy od jakiegoś advertu

Plska oceniajcie bo jestem w tym świeży 

[Obrazek: DPDvIJo.png]
polubień
#2
Nałożył bym jakieś światło, bo to wygląda jakby render był oświetlony ale ale żadnej łuny światła nie ma, tak to ciekawa praca Uśmiech
polubień
#3
Trochę słaba kompozycja. Nie ma tutaj elementu dominującego, który przyciąga uwagę na pierwszy rzut oka. Jeśli chodzi o napisy, zostawiłbym tylko nazwę modelu, albo zdecydowanie pomniejszył resztę napisów, tak aby uwidocznić ważną treść. Poza tym kolorystyka bardo ok Mruga Ten element w kółku, również bardzo ciekawie się prezentuje, niestety jest trochę przytłoczony przez napis.

/zaczynasz daily UI? Język
polubień
[Obrazek: lwKyGew.gif]
#4
[Obrazek: tVoYuID.png]

Tak lubię buty

full res (no prawie tam full ale kij to już)
http://i.imgur.com/tVoYuID.png

@Atacama Tak, mam zamiar robić codziennie, może nie codziennie wstawiać bo czasem będę robił w pośpiechu. Po prostu muszę to wyskillować, bo ostatnio za dużo siedziałem na dtp albo nic nie robiłem :p
polubień
#5
Za dużo fontów po prawej stronie, tudzież jego wersji (zakładam że to jest jeden i ten sam tylko że Bold Italic, Regular Italic i jakiś szerszy Regular), napis wczesny dostęp daj tym co tekst pod nim i powinno być git. W szkole nas uczą że powinno się używać dwóch rodzajów fonta max, lepiej się czyta i coś tam jeszcze z tym jest.
polubień
#6
@mkay to trochę dziwnie was uczą, faktycznie najlepiej używać małą ilość rodzajów krojów. Ale chyba też wspomnieli, żeby wyróżnić ważniejsze informacje. Tu akurat ważna jest informacja wczesny dostęp i na logikę wzrok leci pierw
>but
>napis 16
>przerzuca na drugą stronę, napis "air presto..."
>wczesny dostęp
>ile czasu zostało
>mniej ważny tekst

Wydaje mi się, że zastosowanie takiej wersji będzie po prostu lepsze w odbiorze, poza tym wyakcentowanie ważniejszych informacji jest cholernie ważne.
polubień
#7
Jak teraz pokazałem pracę kolegom z klasy to narzekali jak ja na napis "wczesny dostęp" i sugerowali krój z dołu wziąć kolorem niebieskim lub pomarańczowy co jest na dole lub znowuż wziąć podkreślenie.

To tylko moja opinia, oczywiście wszystko zależy od Ciebie.
polubień
#8
http://i.imgur.com/tVoYuID.png


Hmm.. ilość zastosowanych fontów jest jeszcze do przyjęcia, ale bardziej rzuca sie w oczy ich zbytnie 'skondensowanie' prawej strony. Oddzieliłbym trochę nazwę z napisem 'wczesny dostęp'. 
Pozycjonujesz wartość informacji nie tylko rozmiarem, ale i rozmieszczeniem i kolorem. I tak nazwę walnąłbym jakimś kolorkiem, a tekst "Skompletuj.." może zastosował delikatne wcięcie i kolor bardziej szary.

Poza tym podoba mi się lewa strona. Ten segment "16 Years of Presto" wygląda bardzo dobrze i kreatywnie. Fajnie rozwiązałeś problem z napisem 3D przez te delikatne ciemne pociągnięcia Mruga
#czekamnakolejneprace

Lubię to Lubię to
polubień
[Obrazek: lwKyGew.gif]


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  web/UI/UX themce themce 4 1.964 27 Paż 2016, 19:21
Ostatni post: AtacamaUżytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości