Δvy ui/ux/web
Oh dopiero zaczynam w tej dziedzinie.
Zacznijmy od jakiegoś advertu

Plska oceniajcie bo jestem w tym świeży 

[Obrazek: DPDvIJo.png]
polubień
Nałożył bym jakieś światło, bo to wygląda jakby render był oświetlony ale ale żadnej łuny światła nie ma, tak to ciekawa praca Uśmiech
polubień
Trochę słaba kompozycja. Nie ma tutaj elementu dominującego, który przyciąga uwagę na pierwszy rzut oka. Jeśli chodzi o napisy, zostawiłbym tylko nazwę modelu, albo zdecydowanie pomniejszył resztę napisów, tak aby uwidocznić ważną treść. Poza tym kolorystyka bardo ok Mruga Ten element w kółku, również bardzo ciekawie się prezentuje, niestety jest trochę przytłoczony przez napis.

/zaczynasz daily UI? Język
polubień
[Obrazek: lwKyGew.gif]
[Obrazek: tVoYuID.png]

Tak lubię buty

full res (no prawie tam full ale kij to już)
http://i.imgur.com/tVoYuID.png

@Atacama Tak, mam zamiar robić codziennie, może nie codziennie wstawiać bo czasem będę robił w pośpiechu. Po prostu muszę to wyskillować, bo ostatnio za dużo siedziałem na dtp albo nic nie robiłem :p
polubień
Za dużo fontów po prawej stronie, tudzież jego wersji (zakładam że to jest jeden i ten sam tylko że Bold Italic, Regular Italic i jakiś szerszy Regular), napis wczesny dostęp daj tym co tekst pod nim i powinno być git. W szkole nas uczą że powinno się używać dwóch rodzajów fonta max, lepiej się czyta i coś tam jeszcze z tym jest.
polubień
@mkay to trochę dziwnie was uczą, faktycznie najlepiej używać małą ilość rodzajów krojów. Ale chyba też wspomnieli, żeby wyróżnić ważniejsze informacje. Tu akurat ważna jest informacja wczesny dostęp i na logikę wzrok leci pierw
>but
>napis 16
>przerzuca na drugą stronę, napis "air presto..."
>wczesny dostęp
>ile czasu zostało
>mniej ważny tekst

Wydaje mi się, że zastosowanie takiej wersji będzie po prostu lepsze w odbiorze, poza tym wyakcentowanie ważniejszych informacji jest cholernie ważne.
polubień
Jak teraz pokazałem pracę kolegom z klasy to narzekali jak ja na napis "wczesny dostęp" i sugerowali krój z dołu wziąć kolorem niebieskim lub pomarańczowy co jest na dole lub znowuż wziąć podkreślenie.

To tylko moja opinia, oczywiście wszystko zależy od Ciebie.
polubień
http://i.imgur.com/tVoYuID.png

Hmm.. ilość zastosowanych fontów jest jeszcze do przyjęcia, ale bardziej rzuca sie w oczy ich zbytnie 'skondensowanie' prawej strony. Oddzieliłbym trochę nazwę z napisem 'wczesny dostęp'. 
Pozycjonujesz wartość informacji nie tylko rozmiarem, ale i rozmieszczeniem i kolorem. I tak nazwę walnąłbym jakimś kolorkiem, a tekst "Skompletuj.." może zastosował delikatne wcięcie i kolor bardziej szary.

Poza tym podoba mi się lewa strona. Ten segment "16 Years of Presto" wygląda bardzo dobrze i kreatywnie. Fajnie rozwiązałeś problem z napisem 3D przez te delikatne ciemne pociągnięcia Mruga
#czekamnakolejneprace

Lubię to Lubię to
polubień
[Obrazek: lwKyGew.gif]