3D Atacama
Tutaj będę wrzucał różne rzeczy  Haha Głównie zrobione w Cinemie 4D

#1 Zabawa z materiałem wody

[Obrazek: c1GiK89.png]
polubień
[Obrazek: lwKyGew.gif]
Ładne, estetyczne. Radziłbym tylko zwiększyć ilość sampli w AO. wydaje mi się, że użyłeś Physical Sky. Jeśli tak, to możesz się pobawić ustawieniami GI. Jest tam kilka presetów, które zazwyczaj wystarczają w zupełności. Ogółem podoba mi się Uśmiech
polubień
Spoiler Pokaż
[Obrazek: 1482475357665.gif]
* 3par after seeing his grades

piszcie kiedy chcecie, o czym chcecie, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć
http://i.imgur.com/c1GiK89.png
Ale super efekt, widzę w tym bardzo dużo możliwości. Bardzo fajnie to wygląda, ale mogłeś zrobić trochę więcej przestrzeni u góry i na dole, żeby lepiej się to prezentowało.

@Atacama
Robiłeś jakąś obróbkę w photoshopie? Jeśli nie to napisałbyś mi w prywatnej wiadomości jak robisz szum na całej pracy w Cinemie, bo mnie to trochę intryguje.
polubień
[Obrazek: tumblr_n76k8ra9ix1r5rnoxo1_500-5528e91f89109.gif]
(23 Gru 2016, 13:55)themce napisał(a): http://i.imgur.com/c1GiK89.png
Ale super efekt, widzę w tym bardzo dużo możliwości. Bardzo fajnie to wygląda, ale mogłeś zrobić trochę więcej przestrzeni u góry i na dole, żeby lepiej się to prezentowało.

@Atacama
Robiłeś jakąś obróbkę w photoshopie? Jeśli nie to napisałbyś mi w prywatnej wiadomości jak robisz szum na całej pracy w Cinemie, bo mnie to trochę intryguje.
szum może być wynikiem małej jakości próbkowania w AO.

Sent from my HTC Desire 530 using Tapatalk
polubień
Spoiler Pokaż

piszcie kiedy chcecie, o czym chcecie, postaram się jak najszybciej odpowiedzieć
(23 Gru 2016, 13:55)themce napisał(a): Robiłeś jakąś obróbkę w photoshopie? Jeśli nie to napisałbyś mi w prywatnej wiadomości jak robisz szum na całej pracy w Cinemie, bo mnie to trochę intryguje.

Tak, zrobiłem to w Photoshopie Mruga
polubień
No i kolejna. Taki sobie abstract  (:

[Obrazek: rfbk27f.png]
polubień
Fajny koncept, w sumie pasowałby na okładkę jakiejś płyty. Jeszcze kilkanaście minut temu też bawiłem się klonowaniem kul. Zrobiłeś to za pomocą clonera i efektu random? Ja przynajmniej tak to próbowałem zrobić i wyglądało w sumie bardzo podobnie. Trochę jakość leży w tej pracy, ale poza tym bardzo spoko praca.

#czekamnakolejneprace Uśmiech
polubień
[Obrazek: tumblr_n76k8ra9ix1r5rnoxo1_500-5528e91f89109.gif]
(25 Gru 2016, 14:51)themce napisał(a): Fajny koncept, w sumie pasowałby na okładkę jakiejś płyty. Jeszcze kilkanaście minut temu też bawiłem się klonowaniem kul. Zrobiłeś to za pomocą clonera i efektu random? Ja przynajmniej tak to próbowałem zrobić i wyglądało w sumie bardzo podobnie. Trochę jakość leży w tej pracy, ale poza tym bardzo spoko praca.

#czekamnakolejneprace Uśmiech

Grid Array Mruga
Fakt, trochę przesadziłem z szumem, zaraz zrobie edit ;D . Dzięki
polubień
A tutaj trochę zabawy z Agisoft Photoshcan. Trochę nieudany skan 3D głowy. Jutro spróbuje zrobić lepsze zdjęcia  ;D

[Obrazek: Eapyvd5.png]
polubień
Programu nie znam, ale będę musiał go wypróbować. Skan mimo swojej ziarnistości ciekawie wygląda.

Sent from my HTC Desire 530 using Tapatalk
polubień
Spoiler Pokaż

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości